Вологостійка фанера ФК

Фанера – це багатошаровий листовий деревний будівельний матеріал, вироблений шляхом склеювання тонких шарів деревини, які називаються лущений шпон і виготовляється у вигляді стрічки із заданою товщиною. За останні роки технологія виготовлення шпону сильно удосконалилася. Крім того, виробники фанери стали застосовувати сучасну хімію – смоли, лаки і фарби, завдяки чому збільшилися водостійкі властивості фанери.

Вологостійка фанера ФК широко використовується в меблевому виробництві корпусних і офісних меблів. У будівництві ця фанера застосовується в основному для обробки, також вона незамінна при каркасному будівництві. Така фанера часто використовується будівельниками для перекриття та укладання підлог при зведенні малоповерхових об’єктів. У пакувальному виробництві фанера ФК застосовується для виготовлення ящиків, коробок і перегородок. Крім того, продажі вологостійкої фанери ФК орієнтовані на рекламний бізнес, машинобудування, виробництво музичних інструментів і багато інших галузі.

Вологостійка фанера ФК розмірами 1525 × 1525 мм проводиться на Костопільському фанерному заводі. Компанія «Еко Ліс« є офіційним представником цього найбільшого підприємства з виготовлення високоякісної фанери в Україні і пропонує приватним особам і компаніям Києва купити вітчизняну фанеру дуже високої якості. Завод знаходиться на території Західної України, в Рівненській обл. Фанера, продажами якою займається компанія «Еко Ліс», проводиться на імпортному обладнанні з використанням екологічно чистої сировини, що видобувається в цьому ж районі. Пропонована до продажу вологостійка фанера доступна за ціною і є одним з найпопулярніших будівельних матеріалів.

Вологостійка клеєна фанера є одним з найпоширеніших Будівельних матеріалів через широких можливостей свого застосування. Вона дуже часто використовується в меблевому, пакувальному виробництві (різного роду коробки, ящики і перегородки). Незамінна в каркасному будівництві і чудово підходить для укладання або перекриття підлог.

Для виробництва фанери використовується екологічно чиста сировина, здобуте на заході України і ультра-сучасне німецьке обладнання.
Виробник: Кастопольскій фанерний завод, Рівненська область, Україна.
Офіційний представник: ТОВ “Еко Ліс”.