Кращим на сьогодні вибором для фінішної обробки торців виробів з ДСП та OSB, МДФ і пластика є кромка ПВХ бренду Rehau. З її допомогою можна не тільки естетично оформити зрізи і торці плиткових будівельних матеріалів, а й реалізувати різні дизайнерські рішення. Крайколичкувальні матеріали відомого німецького бренду Rehau високо цінуються на світовому ринку за бездоганну якість, жорсткий підхід до дотримання екологічних стандартів і відмінну естетичність, що задовольняє найвищим вимогам при створенні стильного декору інтер’єрів житлових і громадських приміщень.

Пластикова кромка для ДСП і МДФ: властивості і застосування

Меблева кромка німецького бренду Rehau виготовляється з термопластичного полімеру полівінілхлориду (ПВХ / PVC). Для її виробництва застосовують метод екструзії, що дозволяє отримати рівномірну глибоку прокраску в масі різних кольорів і відтінків. В результаті, виходить кромка, здатна не тільки прикрасити будь-який інтер’єр, а й забезпечити захист торцевої частини виробів з плит ДСП або МДФ від механічних пошкоджень і впливу несприятливих зовнішніх факторів.

Перевагою обробки торців кромкою Rehau є її ідеальні експлуатаційні властивості, серед яких:

  • висока зносостійкість,
  • стійкість проти ударів і інших видів механічної дії,
  • стійкість до температурних перепадів,
  • інертність по відношенню до хімічно активному середовищі,
  • хороша вологостійкість,
  • естетичний зовнішній вигляд.

Поверхня меблевої стрічки Rehau добре піддається очищенню від будь-яких забруднень, включаючи винні і масляні плями, не схильна до зношування, не пузириться і не відклеюється.

Кромка для МДФ і ДСП знаходить найширше застосування при виготовленні меблів, де її використовують для обробки торців і захисту їх від відколів і подряпин, нерівностей і тріщин. Завдяки наклеювання такий кромки, будь-які меблі придбає презентабельний і акуратний зовнішній вигляд.

Види меблевої кромки ПВХ від компанії "ЕкоЛіс"

Компанія «ЕкоЛес« пропонує широкий вибір кромки для меблів різних видів, включаючи:

  • вироби для оздоблення ламінованого ДСП різної кольорової гами, а також з імітацією під різні породи дерева (дуб, бук, ясен, березу, вишню і інші) за ціною від 0,08 до 1,08 грн за метр погонний,
  • кромку для МДФ Grenagloss більше 30 відтінків, вартістю 0,66-1,4 грн м. п.

У нас можна купити кромку ПВХ різних параметрів:

-товщиною від 0,45 до 2,0 мм,
-шириною 22, 23 і 45 мм,
-з глянсовою або матовою поверхнею.

Наша компанія пропонує на продаж кромку ПВХ оптом відмінного німецького якості за найдоступнішою і справедливою ціною. У каталозі ви знайдете зразки пропонованих нами товарів торгової марки Rehau, а кваліфіковані менеджери допоможуть вам зробити правильний вибір і оформити замовлення з доставкою. Ми пропонуємо тільки екологічно безпечну продукцію, сертифіковану за новими європейськими стандартами!