Гофрокартон високої якості за оптимальною ціною

Гофрокартон – це самий широко поширений матеріал, який використовується при виготовленні упаковки. Він екологічно чистий, має високий ступінь міцності, а також універсальний.

З гофрокартону виготовляють ящики, коробки різних розмірів, короба і т.д., що використовуються для упаковки виробів з паперу, іграшок, книг, запасних частин, ліків, лікеро-горілчаної продукції, кондитерських виробів, взуття та одягу, а також продуктів харчування і багато чого іншого.

У нашій компанії «Еко Ліс« ви можете купити гофрокартон в Києві за оптимальною і вигідною ціною, незалежно від його виду (двох-, трьох-, п’яти- і семишаровий). Гарантією міцності гофрованого картону є принцип його виготовлення: плоскі шари чергуються з хвилястими або гофрованими.

Цим забезпечується:

  • стійкість упаковки до ударів, стиснення і навіть локальним проколів;
  • збереження упаковкою форми навіть при сильних вібраціях;
  • запобігання попадання вологи всередину.

Плюс до всього, на упаковку, виготовлену з листового гофрокартону, можна нанести будь-яке зображення і текст (поліграфічним методом), що дозволяє додатково рекламувати компанію і продукцію, зробити компанію більш впізнаваною, а також захиститися від підробок.

Конструкційні особливості гофрокартону за видами

  • Двошаровий гофрокартон виготовляється з шару плоского і гофрованого картону. Характеризується відмінною гнучкістю і ідеально підходить для обертаючи або для використання в якості матеріалу прокладки шару;
  • Тришаровий гофрокартон включає в себе два шари плоских і один гофрований (стиснений). Має більш високу, ніж перший тип, жорсткістю і міцністю, ідеальний для виготовлення тари;
  • П’ятишаровий гофрокартон має вже три шари плоских і два стислих (гофрованих). Ідеальний для виготовлення тари великого розміру;
  • До складу семишарового гофрокартону входить чотири шари плоских і три гофрованих. Використовується при виготовленні ящиків з особливо високою міцністю.

Якщо ви бажаєте купити листовий гофрокартон вигідно, з мінімальними витратами, то наша компанія «Еко Ліс« готова зробити вам відповідну пропозицію. Весь пропонований гофрокартон відповідає ГОСТу і повністю відповідає вимогам до якості і надійності.

Ми допоможемо захистити ваше майно від пошкодження і зробити це вигідно!