Фанера ФКМ являє собою багатошаровий будівельний матеріал, в клейовий склад якого додана меламиновая смола.

Завдяки цій особливій добавці, фанера ФКМ має ряд переваг в порівнянні з іншими видами фанери, а саме:

  • доступна вартість;
  • додаткова міцність і твердість;
  • зносостійкість і тривалий термін експлуатації;
  • підвищений рівень водостійкості (в порівнянні з фанерою ФК);
  • техніки безпеки та екологічної;
  • легка обробка і монтаж;
  • гарний зовнішній вигляд.

Головні відмінності фанери ФКМ

На відміну від фанери ФК, яку не можна використовувати у вологих приміщення, фанера ФКМ є вологостійкою.
У порівнянні з вологостійкою фанерою ФСФ, фанера ФКМ є більш безпечною. Меламіну смола практично не розпадається при кімнатній температурі, на відміну від фенолформальдегідних смол, які входять до складу фанери ФСФ і негативно впливають на організм людини.

Фанера ФКМ: сфера застосування

Покращені властивості фанери ФКМ дозволяють розширити сферу застосування традиційних видів фанери. Важливою особливістю цього матеріалу є відсутність фенольних сполук в клейовому складі, що дозволяє використовувати меламиновую фанеру для виробництва меблів, оформлення  інтер’єру та інших різних внутрішніх робіт в особливо вологих приміщеннях.

Фанера ФКМ ідеально підходить для виробництва меблів у ванну кімнату, кухню, для басейну, аквапарків та інші приміщення з підвищеним рівнем вологості. Також цей матеріал використовується для виготовлення стільниць, дитячих і спортивних майданчиків, в машинобудуванні та інших галузях промисловості.

Де купити фанеру ФКМ за низькою ціною

Придбати фанеру ФКМ від виробника пропонує компанія "Еко Ліс". Актуальні ціни представлені в електронному каталозі. Вас чекає широкий вибір продукції за доступними і вигідними цінами, бездоганне обслуговування і оперативна доставка по Україні. Більше деталей – у наших менеджерів по вказаному телефону.