Оплата

Готівкова оплата

Товар оплачується готівкою тільки в національній валюті. Оплатити товар можна або в офісі, або при отриманні товару в присутності представника компанії. При здійсненні оплати Ви отримуєте товарний чек.

Безготівкова оплата

Для оплати товарів за безготівковим розрахунком Вам необхідно при оформленні замовлення вибрати тип оплати «Банківський переказ», після чого Вам на електронну пошту буде відправлений рахунок-фактура.

Зверніть увагу, що юридичні особи можуть отримати товар тільки за дорученням. У разі отримання товарів фізичним особою-підприємцем, довіреність потрібна, якщо товар забирає не підприємець, а співробітник підприємства.

При оформленні замовлення юридичній і фізичній особі-підприємцю необхідно надати наступні документи:

  • свідоцтво реєстрації підприємства,
  • свідоцтво платника ПДВ (при наявності),
  • свідоцтво платника єдиного податку (за наявності).

Замовлення відвантажується після зарахування грошових коштів.

Оплата картами Visa і MasterCard

Оплата здійснюється картами Visa і MasterCard будь-якого банку в такий спосіб: при оформленні замовлення на сайті Вам буде запропоновано зробити вибір способу оплати. У графі «Оплата» потрібно вибрати пункт «Оплатити банківською картою на сайті». Після цього Ви будете переадресовані на сторінку системи безпечних платежів. Наявність паспорта платника є єдиною умовою при отриманні замовлення.

Доставка товару

Для Вашої зручності є кілька способів отримання покупки:

  • Самовивезення
  • Адресна доставка по Київу та області
  • Адресна доставка по Україні – при заповненні замовлення вкажіть свою контактну інформацію та виберіть відповідний спосіб доставки. З вами зв’яжеться фахівець з відділу логістики і узгодить всі деталі доставки: адреса, дата, час та інші нюанси (спосіб вивантаження, під’їзні шляхи та інше)
  • Доставка сервісними службами «Нова пошта», «Meest Express» або «Делівері»

Ви можете отримати своє замовлення в одному з відділень транспортних компаній «Нова пошта», «Meest Express» або «Делівері». Графіки роботи відділень і адреси Ви знайдете на сайтах: meest-express.com.ua novaposhta.ua і delivery-auto.com.ua . Орієнтир, що замовлення готовий до видачі – смс-сповіщення. Вартість доставки складає від 30 до 1100 грн і залежить від ваги, габаритних розмірів товару і обраної транспортної компанії. Точну вартість Ви можете побачити, оформивши замовлення і вибравши місто, в який необхідно здійснити доставку. Доставка товарів з габаритними розмірами більше 3 метрів узгоджується в індивідуальному порядку. Час доставки займає від 1 до 3 робочих днів з моменту відвантаження. Доставка тарифікується за загальною вагою замовлення.

Купівля товару в кредит

Для власників карток від КБ «Приватбанк» є можливість сплачувати за покупки по програмі «Миттєва розстрочка». Для користування послугою вам необхідно при оплаті карткою вибрати розділ «Миттєва розстрочка». Зі всіма умови надання послуги кредитування можна ознайомитися на сайті надавача послуги: privatbank.ua