Для майстрів, фахівців і просто любителів, здатних самостійно спроектувати і зібрати корпусні меблі з окремих деталей, ми пропонуємо розпил наших матеріалів за Вашими розмірами.

При бажанні Ви можете замовити будь-яку кількість деталей, потрібного розміру з нанесенням або без нанесення кромки ПВХ.
Розпил матеріалів проводиться на розпилювальному верстаті Altendorf (Німеччина).

Як замовити деталі:

  1. Замовлення-заявка на виготовлення деталей складається ТІЛЬКИ в електронному вигляді.
  2. Складену Замовлення-заявку необхідно відправити в ел.віде на нашу електронну пошту або ж по факсу, вказаних в контактах.
  3. Відвантаження або доставка (за потреби) готового замовлення зі складу проводиться протягом 3-5 робочих днів з моменту оплати.

Компанія «Еко Ліс» вже багато років є одним з провідних постачальників комплектуючих для виробництва меблів. Серед наших товарів – ДСП (деревно-стружкові плити) ламінована і шліфована, фанера, акрилові кухонні та стінові панелі, клей, МДФ, кромка та інше.

Для виготовлення меблів і проведення ремонту кожна деталь повинна мати відповідну форму і розмір. Найчастіше для додання необхідних метричних параметрів необхідно виконати порізку ДСП або іншого листового матеріалу – і цю послугу надає наша компанія.

Для максимально точного розпилу ДСП необхідно спеціальне сучасне обладнання, що дозволяє виготовити деталі потрібного розміру і будь-якої форми.

Порізка ДСП в Києві – затребувана послуга серед любителів, які вміють поводитися з матеріалом і бажаючих зробити невеликий ремонт, «оновити» свої меблі, полагодити, виготовити меблі самостійно, навіть якщо мова йде про просту полиці.

Детальнішу інформацію про вартість і контакти Ви знайдете на сайті компанії ekoles.com.ua. Досвід наших співробітників і високоякісне німецьке обладнання дозволяють виконувати порізку відповідно до Ваших вимірами чітко і акуратно.

Ви можете замовити не тільки розпил ДСП, але і нанесення кромки ПВХ, яка надає деталям завершений вигляд – ми пропонуємо великий вибір кольорів кромки. Доставка продукції здійснюється за домовленістю.