Тривимірне зображення з’явилося не так давно, і дуже швидко ця технологія стала популярною. Особливо затребуваною вона є в рекламному бізнесі. Тож замовити тривимірний об’єкт сьогодні чи не ознака хорошого тону і водночас запорука успіху.
Одним із найкращих варіантів створення рекламного носія або оригінальної сувенірної продукції презентаційного характеру є 5-осьове фрезерування. Процес підходить для обробки дерева, металу, пластику, а замовити таку послугу за доступною ціною можна в компанії ЕкоЛес.

Фрезерування дерева на верстатах ЧПУ

Завдяки використанню сучасних технологій обробляти деревину сьогодні вдається з ювелірною точністю. Таким чином зі звичайного дерев’яного бруска виходить справжній витвір мистецтва. Для цього використовується сучасне обладнання з ЧПУ, що надає необмежені можливості в обробці будь-якого виду заготовок.

Залежно від оброблюваного матеріалу і бажаного результату обирається певний ріжучий інструмент. Для роботи з м’якою деревиною використовуються швидкорізальні фрези.

Якщо ж належить зробити фрезерування деревини твердої породи, підбирають твердосплавні модифікації.

Замовити безкоштовний проєкт та прорахунок вартості

ЕкоЛес пропонує якісне виконання всіх видів робіт: різання пряме або криволінійне, створення в заготівлі канавок, отворів, пазів, формування фігурних виробів тощо.

Переваги використання верстата з ЧПУ:

 • отримання ідеально рівного зрізу;
 • автоматична робота;
 • мінімальна кількість браку;
 • висока точність виконуваної роботи;
 • можливість створення максимально складного виробу за ескізом замовника;
 • отримання великої кількості повністю однакових заготовок.

Фрезерне різання в Києві

Послуги фрезерного різання будь-якої складності в Києві пропонує компанія ЕкоЛес. Ми працюємо з різними матеріалами (деревина, оргскло, пластик, метал). Після створення виробу проводиться його комплексна професійна обробка, що полягає в шліфуванні, поліруванні, покритті поверхні фарбою, лаком, емаллю відповідно до вимог замовника.

Фрезерування дерева, фанери, МДФ, масиву

Такі матеріали як масив дерева, МДФ і фанера популярні в будівництві, оздобленні приміщень і виробництві меблів. Також вони підходять для створення рекламних щитів, елементів інтер’єру тощо. Одним із найкращих способів їхньої обробки є фрезерувальні роботи по дереву. Вони дають змогу отримати вироби, різні за формою, розміром, конфігурацією.

Фрезерування дерева 3d

Фрезерування по дереву у форматі 3Д – це швидкий і ефективний спосіб отримання тривимірного зображення будь-якої складності. На відміну від плоского фрезерування управління процедурою відбувається 3Д ріжучим інструментом. Це дає змогу уникнути отримання холостих проходів ріжучого інструменту, знизити витрати часу і матеріалу.

Сучасні верстати здатні автоматично змоделювати повний цикл роботи, прорахувати необхідний час, швидкість, кут нахилу шпинделя і самостійно змінювати фазу за потреби.

Обробка дерева таким способом актуальна в таких випадках:

 • створення формувальної матриці;
 • виробництво рекламної продукції та в розважальній індустрії;
 • формування барельєфів, балясин та інших елементів меблів;
 • створення деталей для різної техніки.

Фрезерне гравірування по дереву

На відміну від лазерного фрезерне гравірування передбачає фізичний контакт різального інструменту з поверхнею заготовки. Така техніка створення деталей заснована на видаленні з поверхні матеріалу тонкого шару з використанням фрези певної форми та розміру. Її перевага полягає в такому:

 • можливість формування будь-яких зображень (плоских, об’ємних);
 • відсутність нагару на поверхні виробу;
 • можливість отримати будь-яку форму;
 • можливість працювати з будь-яким матеріалом.

Прайс на фрезерне різання на верстатах ЧПУ

Компанія ЕкоЛес пропонує послуги фрезерного різання, фрезерування МДФ, фанери, акрилу за доступною ціною. Вартість робіт вказана в прайс-листі на нашому сайті. Ціна залежить від складності роботи, типу матеріалу та інших факторів. Уточнити деталі можна у нашого менеджера.

Замовити безкоштовний проєкт та прорахунок вартості

Послуги ЧПУ фрезера в Києві в компанії Еколіс

В ЕкоЛес можна замовити послугу фрезерування натуральної деревини, клеєних листів (фанери, бруса), пресованих плит (МДФ, ДВП, ДСП) на професійному верстаті з ЧПУ Vector 3021. Параметри робочого поля обладнання – 3050х2100х200 мм.

Послугу надають досвідчені майстри, тому ми гарантуємо точність і високу якість малюнка, що наноситься, аж до найдрібніших деталей. Для замовлення або уточнення деталей співпраці, зателефонуйте нам або залиште заявку на нашому сайті.