Фанера ФСФ – екологічно чистий сортовий матеріал, що володіє високим рівнем водостійкості. Цю марку фанери отримують шляхом склеювання взаімоперпендікулярних листів шпону з різних порід дерева (берези, вільхи чи комбіновані варіанти) з використанням формальдегідних смол. Багатошарова структура з різноспрямованими волокнами деревини в різних шарах забезпечує стійкість матеріалу до деформацій, а безпечний для людини клейовий склад формує кінцевий продукт, що відрізняється високою міцністю і якістю. У підсумку, крім доступної ціни, серед основних переваг фанери ФСФ виділяють:

  • Вологостійкість. Рідка волога або водяні пари не мають жодного впливу на технічні властивості матеріалу. Він не розклеюється, не роздувається, не втрачає своєї міцності.
  • Стійкість до механічних пошкоджень. Деформуючий вплив на вигин або розрив зустрічають гідний опір структури матеріалу, завдяки чому фанера ФСФ відрізняється високою зносостійкістю.
  • Простота обробки і легкість монтажу. Незважаючи на підвищену міцність, матеріал легко піддається обробці інструментами. Він добре пиляється, зручний в свердлінні, може кріпитися за допомогою шурупів і цвяхів.
  • Сумісність з іншими будматеріалами. Водостійка фанера часто застосовується в якості допоміжного матеріалу в складі деяких конструкцій при облаштуванні дахів, підвісних стель, перегородок, в процесі створення меблів і т. п. Вона відмінно поєднується як з природними матеріалами (дерево, метал), так і з синтетичними полімерами.

Завдяки універсальним показниками надійності і міцності, вологостійка фанера має широку сферу свого використання. Вона однаково успішно застосовується і для внутрішніх, і для зовнішніх робіт, в авіамоделюванні і меблевої промисловості, в області зовнішньої реклами та в каркасному будівництві, для облаштування підлоги всередині приміщень і в якості додаткового матеріалу для виготовлення човнів.

Компанія «Еко Ліс« пропонує в Києві широкий вибір різних за ціною сортів вологостійкої фанери (В / В, B / BB, BB / BB, BB / CP, BB / C, CP / CP, CP / C, C / C), які розрізняються за якістю шпону, використаного для створення лицьового шару. Виробником всієї представленої продукції є українське підприємство «ОДЕК», що має високотехнологічну виробничу базу. Весь асортимент фанери ФСФ відповідає європейським стандартам якості, про що свідчать дані Сертифікату відповідності заводського контролю виробництва EN 13986: 2002 року № 0502-CPD-10004 (CE-маркування), DIN 68 705 частина 3 і FSC. Таким чином, будучи офіційним представником «ОДЕК», ми можемо запропонувати своїм клієнтам товар найвищої якості.

Фанера ФСФ є одним з поширених будівельних матеріалів завдяки своїм властивостям. Часто застосовується в меблевому, пакувальному виробництві, каркасному будівництві, для укладання і перекриття підлог, в якості додаткового матеріалу для виготовлення дерев’яних виробів, човнів.

ВИРОБНИК: ТОВ “ОДЕК”, Рівненська область, Україна.
ОФІЦІЙНИЙ ПРЕДСТАВНИК: ТОВ “ЕКО ЛІС”