Акрилові кухонні панелі Splashback виробництва Чехії ідеально підходять для покриття як малих, так і великих площ стін. Цей облицювальний матеріал виглядає як справжнє скло, але при цьому позбавлений всіх його недоліків.

Інноваційні акрилові кухонні панелі Splashback є одним із самих практичних і міцних матеріалів. Завдяки високій надійності і варіацій зовнішнього дизайну, акрилові листи мають широкий спектр використання. Ідеально підходять для покриття будь-яких площ стін. Цей облицювальний матеріал виглядає як справжнє скло, але при цьому позбавлений всіх його недоліків.

Переваги матеріалу Splashback для кухні:

  • виготовляються з унікальних полімерів, завдяки чому не піддаються механічному впливу (тріщини, подряпини, деформація, дроблення);
  • на відміну від звичайного скла, панелі з акрилу не мають обмежень по установці і є в 25 разів стійкіше до ударів;
  • використовувана в панелях фарба не відбивається, оскільки є не зовнішнім шаром, а одним з компонентів акрилової поверхні;
  • абсолютно екологічний матеріал, який запобігає розмноженню цвілі та утворення нальоту.
  • простий у використанні: для очищення кухонних панелей Splashback досить використовувати м’яку ганчірочку і щадні миючі засоби, а для додання поверхням блиску застосовується рідкий поліроль.

Особливості монтажу акрилових панелей Splashback

Установка панелей проводиться за допомогою силікону і двосторонньої клейкої стрічки. Місця з’єднань можуть бути закриті алюмінієвим профілем або залишатися відкритими. Панелі не вимагають попередньої підготовки – вони легко ріжуться і обробляються безпосередньо перед установкою, що дає можливість проводити максимально швидкий монтаж по заданих розмірах з визначенням точного розташування отворів для води і електрики.

Ознайомитися з розмірами глянцевих акрилових панелей Splashback для кухні, а також з їх вартістю ви можете на нашому сайті. Для отримання більш детальної інформації звертайтесь до менеджерів компанії.

Примітка: панелі Splashback не повинні використовуватися в наступних випадках: для горизонтальних поверхонь, на відкритому повітрі, для душових, за газовою плитою (можна використовувати за електричної поверхнею при дотриманні мін. відстані 50 мм).