ПАТ «Коростенський завод МДФ” займається виробництвом плит МДФ і ламінату за європейськими передовими технологіями: підприємство укомплектовано новітнім німецьким обладнанням, завдяки чому продукція відрізняється високою і стабільною якістю і відповідає світовим стандартам. Панелі МДФ користуються попитом не тільки в Україні, а й за кордоном. Компанія «ЕкоЛіс« – офіційний представник ПАТ «Коростенський завод МДФ», тому у нас можна купити продукцію заводу за вигідною ціною.

Переваги плити МДФ Коростень

Панелі МДФ виготовляються з екологічно чистої сировини на зарубіжному обладнанні новітнього покоління і відповідає міжнародним стандартам якості. Головними перевагами цього матеріалу є:

  • відмінна якість і безпеки,
  • прийнятна вартість,
  • зносостійкість, надійність і міцність,
  • стійкість до вологи і перепадів температур,
  • пожежна безпека,
  • гігієнічність і інше.

Продукція «Коростенського заводу МДФ« підходить для виготовлення меблів, дверей, різних конструкцій, включаючи рекламні вивіски та щити. Завдяки особливій технології виробництва, МДФ панелі одночасно міцні і податливі, що дозволяє реалізувати найсміливіші дизайнерські проекти, тому матеріал особливо популярний серед дизайнерів інтер’єрів.

Де купити панелі МДФ Коростенського заводу

Компанія «ЕкоЛіс« пропонує демократичні ціни на шліфовані і ламіновані плити МДФ Коростенського заводу. Наші співробітники готові поставити партію в необхідній кількості у зручний для клієнта час і місце. Також доступна послуга порізки плит під необхідні вам розміри.

Ознайомитися з актуальним прайс-листом і оформити замовлення можна на сайті. Більше деталей – у наших консультантів за вказаними телефонами.

Замовляйте МДФ плити Коростенського заводу за цінами виробника в компанії "ЕкоЛіс"!