Інноваційні акрилові кухонні панелі Splashback є одним із самих практичних і міцних матеріалів. Завдяки високій надійності і варіацій зовнішнього дизайну, акрилові листи мають широкий спектр використання. Ідеально підходять для покриття будь-яких площ стін. Цей облицювальний матеріал виглядає як справжнє скло, але при цьому позбавлений всіх його недоліків.

Переваги матеріалу Splashback для кухні:

  • виготовляються з унікальних полімерів, завдяки чому не піддаються механічному впливу (тріщини, подряпини, деформація, дроблення);
  • на відміну від звичайного скла, панелі з акрилу не мають обмежень по установці і є в 25 разів стійкіше до ударів,
  • використовувана в панелях фарба не відбивається, оскільки є не зовнішнім шаром, а одним з компонентів акрилової поверхні,
  • абсолютно екологічний матеріал, який запобігає розмноженню цвілі та утворення нальоту,
  • простий у використанні: для очищення кухонних панелей Splashback досить використовувати м’яку ганчірочку і щадні миючі засоби, а для
  • додання поверхням блиску застосовується рідкий поліроль.
  • Примітка: панелі Splashback не повинні використовуватися в наступних випадках: для горизонтальних поверхонь, на відкритому повітрі, для душових, за газовою плитою (можна використовувати за електричної поверхнею при дотриманні хв. Відстані 50 мм).

Акрилові стінові панелі Lustrolite – це сучасний багатошаровий акриловий полімер, який виглядає як скло. Lustrolite використовується при обробці поверхонь стін душових, ванних кімнат, кухонь, спалень – будь-які вертикальні поверхні будинку.

Lustrolite важить в чотири рази менше і в 25 разів міцніше класичного скла. Фарба перманентно введена в прозорий шар і завдяки цьому надзвичайно стійка до впливу агресивних хімічних речовин, таких як відбілювачі і розчинники, завдяки своїй унікальній міцної поверхневої обробки.

З Lustrolite легко працювати, його можна швидко встановити на нову або вже існуючу поверхню стін. Ріжеться і свердлиться він на місці установки за допомогою стандартних інструментів для обробки дерева. З’єднання можна загладити за допомогою нейтрального ремонтного прозорого або кольорового силікону.

Lustrolite легко миється м’якою серветкою з мікроволокна або замші з гарячою водою, не вимагає використання агресивних хімічних речовин. Його поверхня, що запобігає прилипання, не дозволяє розмноження цвілі і освіту водного каменю.

Примітка: Lustrolite призначається тільки для внутрішніх вертикальних поверхонь і його не рекомендується використовувати при температурі, що перевищує 70 ° C