Ламінований МДФ – це плити заданого розміру з дрібної деревної тирси (дрібнодисперсного фракції, МДФ). Тирса просочені спеціальним складом, що клеїть і спресовані. Від цвілі і комах матеріал охороняє просочення спеціальним складом. Захист поверхні забезпечує ламінування – покриття спеціальною полімерною плівкою під нагріванням і тиском.

Переваги:

Безперечними перевагами матеріалу є його довговічність і безпечні для здоров’я людини матеріали, використані у виробництві. Ще одна перевага, яким володіє МДФ ламінований – ціна, доступна для всіх.

Для виготовлення використана деревина, яку постачає Західна Україна з екологічно чистих місцевостей.

Популярність ламінованого МДФ обумовлена ​​такими властивостями матеріалу:

  • підвищеною твердістю;
  • стійкістю до дії води і водяної пари;
  • стійкістю до стирання;
  • простотою в обслуговуванні.

Структура матеріалу дозволяє вирізати з нього площині різної геометричної форми, а після відповідної обробки вдається зігнути плиту, отримавши оригінальний виріб.

Типи МДФ-ламінату

Плити із захисним покриттям мають кілька варіантів виконання:

  • ламінована одна сторона плити;
  • ламіновані обидві поверхні.

Матеріал першого типу застосовують при фінішній обробці стін і стель у приміщеннях (панелі, декоративні панно, об’ємні елементи). З нього роблять міжкімнатні двері, накладки для металевого дверного полотна, підвіконня.

МДФ ламінований двосторонній використовують при створенні різних типів меблів і перегородок в приміщеннях, які потребують зонування.

За типом покриття розрізняють:

– лакований;
– матовий.

Також є відмінності в поверхнях плити: вона може бути рівною, мати виступаючі елементи або оформлення у вигляді рамок.

Застосування

МДФ ламінований використовують для виготовлення корпусних меблів (шаф-купе, прихожих, кухонних гарнітурів), міжкімнатних дверей, оздоблення стін і стель.

Матеріал користується популярністю серед виробників кухонних меблів. Крім міцності і довговічності, МДФ ламінований:

  • не схильний до дії вологи;
  • захищений від розвитку цвілі і грибка;
  • не страждає від попадання харчових барвників і жирів;
  • легко очищається від пилу і слідів приготування їжі.

Хороші механічні якості зробили цей матеріал популярним і серед виробників офісних меблів. Покриття з полімеру захищає основу від випадкових ушкоджень. Матеріал виносить багаторазові фізичні впливу на рухомі елементи (дверцята, ящики).

Плита МДФ ламінована замінює натуральну деревину при створенні декоративних панелей і накладок. Сучасні засоби дозволяють імітувати різні цінні породи дерева, домагаючись повної схожості з оригіналом.

Магазин www.ekoles.com.ua пропонує широкий вибір МДФ ламінованого всіх типів за розумною ціною. Доставка виконується в усі регіони України. Компанія «Еко Ліс« виконає порізку і розкрій листів під потрібний замовнику розмір і форму. Високу точність результату забезпечить розпилювальних центр “Альтендорф”.