Виберіть склад

Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

пн.-пт. 09.00 -18.00

0
Мій кошик

Одек

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

ТОВ «Одек Україна» – підприємство з виготовлення високоякісної фанери. Для виробництва використовують найкращу деревину, плівку для ламінування відомих європейських брендів і безпечні смоли, вироблені у Фінляндії. Якість продукції, що випускається підприємством, відповідає всім європейським стандартам.

Інформація про компанію Одек Україна 

Деревообробне підприємство "Одек" розташоване на північному заході України (село Оржів Рівненської області) і є найбільшим виробником у регіоні. Тут виготовляють якісну березову фанеру різних видів, зокрема ламіновану, яку можна використовувати не тільки для внутрішніх, а й для зовнішніх робіт.

Щорічно підприємство випускає близько 90 000 м3 фанери, що становить приблизно половину матеріалу, який виробляється в країні. Для її виготовлення використовується сучасне обладнання провідних світових брендів, що також позитивно позначається на якості будівельного матеріалу.

Історія підприємства Одек Україна 

Лісопильне виробництво в селі Оржів Рівненської області було засновано в 1881 році. На початку минулого століття на його базі було створено виробництво фанери та паркету. Трохи пізніше тут почали займатися меблевим виробництвом. На той момент асортимент підприємства включав у себе клеєну фанеру, паркет і пиломатеріали з хвойних порід дерева та дуба.

У 1915 році через військові дії робота підприємства призупинилася. На той момент тут працювало 633 людини. Після закінчення Першої світової війни завод знову почав функціонувати. У роки Другої світової війни цехи підприємства були частково зруйновані. Їх відновлення розпочалося тільки 1944 року після звільнення регіону. Першу продукцію на оновленому підприємства було випущено 1946 року.

Перша продукція на заводі була випущена 1946 року.

У 70-х роках минулого століття завод зазнав повної реконструкції, наростивши випуск фанери до 25 000 м3 на рік. Новий завод європейського зразка на базі підприємства з'явився 1987 року. Починаючи з цього часу, тут почали використовувати фінське промислове обладнання. У кризові 90-ті роки підприємство випускало 5 000-15 000 м3 фанери на рік.

Переломним для підприємства став 1998 рік, коли на базі заводу було створено українсько-голландське підприємство "Одек". Завдяки закордонним інвестиціям виробничі потужності вдалося збільшити до 50 000 м3 фанери, що випускається на рік. Додаткові інвестиції завод отримав у 2019 році, що дало йому змогу випускати до 90 000 м3 фанери на рік.

Випускається продукція Одек 

Українська компанія з виготовлення будівельних матеріалів "Одек" зарекомендувала себе, як відповідальний виробник високоякісної фанери. Тут виробляють такі види матеріалу:

 1. Березова фанера. Підприємство пропонує нешліфовані та шліфовані з двох сторін листи різних розмірів і сортів. Галуззю застосування може стати виробництво меблів, будівництво, автомобіле- і кораблебудування, створення пакування, спорудження дитячих ігрових майданчиків.

 2. Ламінована фанера. Матеріал має двостороннє покриття меламіновою або фенольною плівкою. Залежно від того, в якій сфері передбачається використання ламінованої фанери, її поверхня може бути гладкою у вигляді сітки або гекси. Виробник пропонує матеріал різної товщини, розміру та відтінку.

 3. Спеціальна фанера. Виробник випускає матеріал з обробкою на верстаті з ЧПУ, оснащений з'єднанням "шпунт-гребінь", ламіновану і шпоновану фанеру.

 4. Стружкопальна фанера. Матеріал виготовляється з особливого виду фанери, для виготовлення якої використовується просочений антипірином шпон. Він відповідає європейському стандарту якості та класу горючості В. Цей вид фанери підходить для автомобіле-, вагоно- і суднобудування, оздоблення стін, підлоги та стель будівель.

Переваги Одек 

Відповідно до філософії компанії «Одек», виробник:

 • з ентузіазмом ставиться до своєї роботи, докладаючи максимум зусиль (інтелектуальних, фізичних), а також повною мірою використовує накопичений упродовж багатьох років роботи досвід, що дає змогу створювати високоякісну фанеру, яка успішно конкурує з провідними світовими брендами;

 • старається максимально зберегти та примножити традиції якості, які підприємство накопичувало протягом багатьох років свого існування;

 • цінить своїх партнерів (як тих, хто займається вирощуванням лісу, що є сировиною для виробництва фанери, так і покупців, що купують продукцію компанії);

 • постійно контактує зі своїми партнерами, завдяки чому вони мають змогу пересвідчитись у взаємовигідних відносинах;

 • повною мірою несе відповідальність за продукцію, що випускається;

 • регулярно інвестує кошти в розвиток і модернізацію підприємства, що дає змогу підвищити якість і обсяги продукції, що випускається;

 • індивідуально підходить до співпраці з кожним клієнтом у всіх питаннях (строки виготовлення замовлення, варіанти та час його доставки);

 • мотивує своїх працівників, що дає змогу досягнути максимальної віддачі з їхнього боку, завдяки чому якість продукції, яка випускається, завжди відмінна.

Одек  Контакти

Товариство з обмеженою відповідальністю "Одек" розташоване в смт. Оржів Рівненської області по вулиці Заводська, 9. Номери телефонів керівництва підприємства, відділів маркетингу та продажів, закупівлі фанерної сировини та матеріально-технічного забезпечення вказано на офіційному сайті компанії.

Фото продукції Одек

Підприємство випускає величезний асортимент фанери різних розмірів і видів. Ознайомитися з їхнім зовнішнім виглядом пропонуємо на фото.

Розгорнути
Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.