Кількість
|
Вартість
|
||
|
Гофрокартон
Гофрокартон - найбільш затребуваний та доступний паковувальний матеріал з широкою сферою застосування. Багатошарові полотна поєднали в собі високу міцність, стійкість до пошкоджень, доступність та екологічну чистоту. Завдяки цьому гофрований картон застосовують для виробництва коробок та їх похідних для упаковки, зберігання та транспортування товарів різного призначення.
Купити гофрокартон гуртом і в роздріб
У каталозі інтернет-магазину "ЕкоЛіс" представлений рулонний та листовий гофрокартон високої якості. Завдяки партнерським відносинам з виробником матеріал постачається безпосередньо з заводу, що дозволяє убрати ланцюжок перепродажів та пропонувати сертифіковану продукцію за доступною вартістю. Крім гуртовий цін, передбачені максимально вигідні варіанти разового та постійного співробітництва з доставкою товару по території України.
Гофрокартон у конструктивному плані представляє собою чергуючі гладкі лайнери, між якими знаходяться гофровані флютинги. Це забезпечує відмінні показники міцності, амортизації та захисту від механічних пошкоджень. Всі складові частини виконані з природної целюлози або переробленої макулатури, що робить гофрокартон екологічно чистим та безпечним матеріалом.
Види гофрованого картону
Перед тим як зробити замовлення, важливо розібратися в різноманітності пропонованої продукції. Класифікація базується на кількості шарів у полотні:
- Двошаровий. Матеріал, як підказує його назва, складається з одного шару лайнера та одного шару флютинга. Завдяки такій конструкції він легко скручується в рулон і має високу жорсткість в напрямку поперек гофри. Використовується як амортизуючий вкладиш при упаковці крихких предметів.
- Трьохшаровий. Має два лайнера та один флютинг. Це найбільш вимаганий та доступний варіант для виробництва тари з широкою сферою призначення. Коробки з трьохшарового гофрокартону використовуються для упаковки продуктів харчування, медикаментів, одягу, дитячих товарів, хімії та ін.
- П'ятишаровий. Дві гофри та три рівних полотна дозволяють отримати більш міцний матеріал, що підходить для упаковки побутової техніки, меблів, запчастин та інших великогабаритних товарів.
- Семишаровий. Матеріал має підвищену міцність і може витримувати навантаження до 200 кг/м2. Полотна з трьома гофрами відмінно амортизують, а чотири лайнера забезпечують високу жорсткість.
Це основні види гофрокартону, які використовуються для упаковки, проте на практиці найбільш затребуваний вважається двошаровий та трьошаровий матеріал.
Переваги гофрокартону
Зараз гофрокартон випередив металеві, пластикові та дерев'яні аналоги упаковки, і цьому є кілька пояснень з приводу переваг:
- гофрокартон пластичний та легкий;
- має високу міцність та жорсткість;
- інертність та екологічна чистота;
- доступна вартість;
- універсальність та широка сфера застосування;
- є можливість вторинної переробки.
Усі ці технічні якості і вивели гофрокартон на перше місце серед всіх сучасних упаковочних матеріалів.
Часті питання
Який гофрокартон найкращий?
Є широкий вибір матеріалу за щільністю та конструктивними особливостями, і вибір залежить від цілей використання. При цьому найбільш затребуваний є двошарові та трьошарові полотна.
Яка вартість гофрокартону?
Цінник залежить від технічних параметрів та кількості шарів. Точну вартість конкретного виду гофрокартону можна переглянути в каталозі інтернет-магазину "ЕкоЛіс".
Чи є доставка гофрокартону в Одесу?
Компанія "ЕкоЛіс" пропонує своїм клієнтам самовивіз зі складу компанії або доставку в будь-яке населений пункт України транспортними компаніями.