Виберіть склад

Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

пн.-пт. 09.00 -18.00

0
Мій кошик

Woodstick

Одним із найбільш затребуваних у будівництві, транспортній промисловості та меблевому виробництві матеріалом є фанера, виробництвом якої займається компанія Woodstick. Для її отримання використовується шпон з натуральної деревини, що забезпечує готовому матеріалу неповторний малюнок. А перпендикулярне розташування різних шарів шпону робить листовий матеріал міцним і добре зберігає свою форму в різних умовах.

Інформація про виробника Woodstick

Товариство з обмеженою відповідальністю Woodstick - одне з найбільших в Україні підприємств, яке спеціалізується на виготовленні великоформатної фанери. Компанія використовує виробниче обладнання провідних світових брендів, високоякісну сировину, суворо дотримується виробничих і технологічних процесів. Завдяки цьому продукція, що випускається, відповідає міжнародним стандартам якості та безпеки.

Історія компанії Woodstick

Історія виробництва фанери, яка сьогодні відома під торговельною маркою "Вудстік", розпочалася 1915 року, коли в місті Шепетівка розпочав функціонувати лісозавод, що спеціалізувався на виготовленні деревообробної продукції. У цей час підприємство мало назву Шепетівський ДОК.

Активний розвиток підприємства розпочався 1954 року, коли тут було запущено в роботу нові промислові цехи, в яких займалися виготовленням лущеного та струганого шпону, а також було організовано меблеве виробництво з власного матеріалу.

Після здобуття Україною незалежності, Шепетівський ДОК зазнав значних змін. У 1993 році працівниками підприємства завод було викуплено, а на його базі - створено відкрите акціонерне товариство. У цей період підприємство було лідером з виробництва лущеного і струганого шпону, а також меблів в Україні. У цей період у компанії працювало близько 1 000 працівників.

З початку 2000-х років у країні розпочалася економічна криза, що не могло не позначитися на діяльності заводу. На Шепетівському ДОК розпочався період занепаду. Новий етап розвитку розпочався лише у 2017 році, коли в завод було вкладено значні кошти українськими інвесторами. Саме тоді і з'явилося товариство з обмеженою відповідальністю, яке отримало назву Woodstick. Таке рішення дало змогу повністю зберегти виробничі потужності та трудовий колектив.

Випускається продукція Woodstick

ТОВ «Вудстік» займається виробництвом березової та ламінованої фанери. Березова фанера поділяється на різні сорти:

  1. Сорт «В». Матеріал відрізняється відсутністю значних дефектів. Згідно зі стандартами, допустимо до 15 % забарвлення від загальної площі листа, незначна кількість отворів від сучків діаметром до 5 мм. Матеріал підходить для тонування, фарбування, лакування, напівпрозорої або прозорої обробки.

  2. Сорт «Е». Дефекти в матеріалі практично відсутні. Допускається забарвлення листа не більше 30 % від загальної площі. Можлива наявність незначної кількості отворів від сучків, діаметр яких не перевищує 5 мм. Матеріал призначений для тонування, фарбування, лакування, напівпрозорої або прозорої обробки.

  3. Сорт «ВВ». У матеріалі допустиме забарвлення, що займає не більше 70% від загальної площі поверхні. Відкриті дефекти або отвори від сучків у цьому сорті закладають шпоном. Матеріал може використовуватися для фарбування, зокрема напівпрозорими матеріалами, або для проведення облицювальних робіт.

  4. Сорт «СР». Даний сорт не має обмежень за кількістю вставок або забарвленням. Тріщини та отвори можуть закладатися шпаклівкою. Фанера цього сорту підходить для фарбування, оздоблення плівкою або іншим непрозорим матеріалом.

  5. Сорт «С». Допускає наявність дефектів. Тріщини та отвори допрацьовуються. Матеріал підходить для створення упаковки або створення будівельних конструкцій.

Також ТОВ «Вудстік» спеціалізується на випуску ламінованої фанери різних видів:

  • кольорова ламінована фанера ФСФ, зокрема матеріал із нанесенням логотипу замовника;

  • ламінована фанера ФСФ з сіткою;

  • матеріал з тисненням.

Переваги Woodstick

Продукція компанії "Вудстік" відома не тільки в Україні, а й за її межами. Клієнти цінують фанеру торгової марки Woodstick за високу якість і величезну кількість сфер використання матеріалу. Цього вдається досягти, завдяки роботі кваліфікованого персоналу, використанню високоякісної сировини, діючій на заводі системі якості та сертифікації.

Компанія високо цінує своїх клієнтів. Тому тут прислухаються до думки покупців, враховують можливі зауваження і пропозиції, що дозволяє домогтися підвищення якості продукції, що випускається.

Контакти

Підприємство розташоване в Хмельницькій області в місті Шепетівка за адресою: вулиця Степана Бандери 80/6.

Купувати березову та ламіновану фанеру Woodstick пропонує інтернет-магазин «ЕкоЛіс». У нас ви знайдете матеріал різних сортів за прийнятною вартістю. Для замовлення товару необхідно заповнити форму заявки на сайті або зв'язатися з менеджером. Доставка виконується по всій Україні транспортними компаніями.

Фото продукції Woodstick

Компанія "Вудстік" пропонує широкий вибір високоякісної фанери різних видів, зокрема ламінованої, різних кольорів з різною текстурою поверхні. Асортимент продукції представлений на фото.

Розгорнути

Немає товарів

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.