Професійне фрезерування ЧПУ

Профессиональная фрезеровка ЧПУ Услуга

Фрезерування ЧПУ затребувана в багатьох галузях, і компанія «Еко Ліс» надає послуги з обробки матеріалів:

  • деревини;
  • пресованих (ДВП, ДСП, МДФ);
  • клеєних (брус, фанера).

Здійснюється фрезерування ЧПУ на професійному верстаті Vector 3021 з параметрами робочого поля 3050х2100х200 мм, який характеризується точністю нанесення малюнка і якістю виконання дрібних деталей.

ЧПУ-фрезерування застосовується для створення авторських меблів, вхідних і міжкімнатних дверей, в дизайні зовнішніх і внутрішніх інтер’єрів. «Еко Ліс» виконує також роботи з гравірування, 3D-фрезерування.

Особливості процесу фрезерування

Дерево має волокнисту структуру, а верстат ЧПУ Vector 3021 забезпечує таку фрезерування, при якій зберігається оригінальний малюнок деревини і її колір.

На обладнанні ЧПУ-фрезерування здійснюється в три етапи:

  • розробка ескізу: за допомогою ПО дизайнер створює 3D-модель готової деталі, зображення погоджують із замовником і конвертують в файл, який задає алгоритм операції по фрезеруванні;
  • підготовка до обробки: дерево різних порід відрізняється щільністю і структурою, і неправильно закріплена заготовка буде зіпсована, тому в рамках підготовки до роботи, фахівці «Еко Ліс» правильно фіксують заготовку – і операція проходить швидко і якісно;
  • фрезерування на ЧПУ: верстат Vector 3021 обробляє поверхню в кілька етапів (чорнова обробка і виведення контуру, промальовування деталей, чистова обробка).

Переваги ЧПУ фрезерування

Обладнання, що використовується компанією «Еко Ліс», дозволяє виконати роботу якісно і швидко, а готова деталь вражає ретельністю обробки. Верстатом управляють пройшли спеціальну підготовку співробітники компанії, тому ми оперативно виконуємо замовлення найвищої складності. Дізнатися про послугу більше ви можете за вказаними на сайті номерами телефонів.