Виберіть склад

Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

пн.-пт. 09.00 -18.00

0
Мій кошик

Львівський фанерний завод

З давніх часів найкращим матеріалом, що дозволяє втілювати в життя оригінальні дизайнерські рішення, є фанера. Вона виробляється з натурального деревного шпону, що робить її не тільки міцною, але й безпечною. Крім цього, фанера має неповторний природний малюнок. Матеріал вирізняється універсальністю та доступною ціною. Одним із провідних виробників фанери в Україні є Львівський фанерний завод "Язьм".

Одним із провідних виробників фанери в Україні є Львівський фанерний завод "Язьм".

Інформація про виробника Львівський фанерний завод

Львівський фанерний завод було побудовано 1917 року. Спочатку він випускав фанеру виключно для внутрішнього споживання, але вже через якийсь час продукція заводу почала експортуватися і за кордон.

Сьогодні підприємство спеціалізується на виготовленні високоякісної фанери. Матеріал виробляється з берези та вільхи на імпортному обладнанні з дотриманням європейських норм і вимог безвідходних технологій. Уся сировина, що використовується у виробництві фанери, проходить суворий контроль. Тому в цехи надходить виключно якісна та безпечна сировина. Тут вона сортується за діаметром і породами, подається на гідротермічну обробку.

Після того, як пройдено процес обробки сировини, вона надходить на лущильні верстати фінського виробництва "Ратуе", де відбувається її розщеплення на дрібний шпон. Його товщина не перевищує 1,5 мм.

Готовий шпон надходить у сушильний цех, де відбувається його висушування за температури 280-300 градусів. Після чого він облагороджується і подається на ділянку для збору пакетів і склеювання листів. Роблять це шляхом пресування за температури 115-135 градусів. Готові листи фанери обрізають до потрібних розмірів, сортують і упаковують.

Перед тим, як потрапити на склад, звідки матеріал буде відправлено для реалізації в різні точки продажу, фанера проходить перевірку у відділі технічного контролю. Львівський фанерний завод спеціалізується на виготовленні нешліфованої, а також шліфованої фанери з однієї або двох сторін.

Продукція Львівського фанерного заводу

Підприємство випускає шліфовану та нешліфовану фанеру. Шліфована вирізняється гладкою та рівною поверхнею, чого вдається досягти завдяки використанню спеціалізованої техніки виробництва. Її перевагами можна назвати:

 1. Високі технічні характеристики. Сюди варто віднести значну вологостійкість і міцність матеріалу. Листи добре витримують фізичний і механічний вплив. Завдяки особливій техніці обробки, поверхня шліфованої фанери легко забарвлюється будь-яким видом фарби.
 2. Естетичні якості. Фанера має привабливий натуральний зовнішній вигляд. На аркушах вищого ґатунку повністю відсутні будь-які дефекти.
 3. Практичні властивості. Фанера - досить твердий матеріал. Це дозволяє виготовляти листи різної товщини. Під час обробки матеріалу лист не пошкоджується, наскрізні тріщини на ньому відсутні.

Шліфована фанера може використовуватися для:

 • оформлення інтер'єру приміщень;
 • проведення внутрішніх і зовнішніх оздоблювальних робіт, у тому числі підходить для створення перекриттів в умовах підвищеної вологості (може використовуватися в душових і ванних кімнатах);
 • виробництва меблів.

Нешліфована фанера відрізняється спеціальною обробкою поверхні. До її характеристик можна віднести:

 • високі показники міцності листа і його здатність витримувати значні навантаження;
 • наявність на грубій і шорсткій поверхні видимих естетичних дефектів;
 • доступна ціна.

Використовуватися нешліфована фанера Львівського заводу «Язьм» може скрізь, де зовнішній вигляд поверхні не відіграє вирішального значення:

 • створення обрешітки;
 • вирівнювання поверхні стін, підлоги, стелі;
 • оздоблювальні роботи в приміщенні - зміцнення та утеплення кімнат, створення шумоізоляції та ізолювання приміщення від атмосферних опадів;
 • виробництво тари й пакування, що вирізняється високою міцністю (пакування для транспортних і поштових компаній).

Переваги виробника

Не так давно Львівський фанерний завод відзначив своє сторіччя з дня заснування. Але незважаючи на такий поважний вік, підприємство випускає якісну продукцію, яка повністю відповідає потребам сучасного ринку. Що ж дозволяє заводу стільки років залишатися одним із провідних виробників фанери в Україні? Насамперед це:

 1. Висока якість продукції, що випускається. Фанера від українського виробника відрізняється високими технічними та експлуатаційними характеристиками. Споживачі відзначають її міцність, високі естетичні якості, простоту обробки. Крім того, матеріал є абсолютно безпечним, оскільки виготовляється з високоякісної натуральної деревини.
 2. Професійний колектив. На заводі працюють справжні професіонали, які люблять і цінують свою роботу. Вкладаючи душу в кожен виріб, вони роблять його по-справжньому унікальним.
 3. Надійність співпраці. Виробник цінує своїх клієнтів, тому випускає виключно якісну та безпечну фанеру, яку можна використовувати для виробництва меблів, іграшок, проведення будівельних та оздоблювальних робіт.

Контакти Львівського фанерного заводу

Продукція Львівського фанерного заводу представлена в інтернет-магазині «ЕкоЛес». У нас можна знайти звичайну фанеру з незначними зовнішніми вадами, яка підходить для створення опалубки, облаштування стін, даху та стелі, а також плити вищого ґатунку, які використовують для створення сувенірів, декору тощо. Обирайте матеріал під свої цілі та потреби, а ми подбаємо про швидку доставку.

Фото продукції Львівського фанерного заводу

Продукція Львівського фанерного заводу вирізняється не тільки міцністю, а й привабливим зовнішнім виглядом, що дає змогу використовувати її для зовнішнього оздоблення, створення сувенірів, іграшок тощо. Ознайомитися з фото фанери українського бренду пропонуємо нижче.

Розгорнути

Немає товарів

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.