Виберіть склад

Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

пн.-пт. 09.00 -18.00

0
Мій кошик

Черкаський завод плитних матеріалів

ДСП уже давно став одним із найбільш затребуваних матеріалів в інтер'єрі. Його популярність пов'язана з високими експлуатаційними характеристиками, простотою в обробці та доступною ціною. В Україні якісне ДСП виробляє Черкаський завод плитних матеріалів. Для цього використовуються відходи деревини та карбідо-формальдегідні смоли як сполучний компонент. Їхню суміш пресують за високої температури, що дає змогу отримати міцний листовий матеріал.

Про виробника Черкаський завод плитних матеріалів

Черкаський завод плитних матеріалів входить до п'ятірки найкращих виробників України, що займаються випуском деревно-стружкових плит. Ба більше, підприємство є єдиним у країні, що спеціалізується на проведенні повного циклу переробки деревного матеріалу.

Підприємство є єдиним у країні, яке спеціалізується на проведенні повного циклу переробки деревного матеріалу.

Компанія була заснована в 1964 році. На сьогоднішній день штат Черкаського заводу плитних матеріалів налічує близько 300 осіб.

Для виробництва продукції підприємство використовує неділову деревину листяних або хвойних порід. Обрізки, тріску та тирсу, що залишаються внаслідок обробки деревини, подрібнюють і висушують. Отримати якісний матеріал можна тільки в тому випадку, якщо вологість сировини не перевищуватиме 5%.

Після подрібнення висушеного матеріалу його змішують зі смолою, яка виступає в ролі сполучного елемента. Після розкочування напівфабрикату його пресують під дією високої температури до отримання плити певної товщини. На завершення отриманий лист шліфують і обрізають до потрібних розмірів.

Продукція заводу Черкаський завод плитних матеріалів

Черкаський завод плитних матеріалів спеціалізується на виготовленні якісного ДСП. Асортимент підприємства включає:

  1. ДСП зі звичайною вологостійкістю - підходить для виробництва меблів або використовується в будівельних роботах (для обшивки поверхонь, виготовлення підлог, перегородок, стінових панелей).

  2. ДСП з підвищеним рівнем вологостійкості – використовується у будівництві та меблевому виробництві.

Вся продукція, що випускається, має сертифікати якості та безпеки європейського зразка.

Матеріал з підвищеним рівнем вологостійкості містить у своєму складі спеціальні емульсії або парафін, що дає змогу йому витримувати контакт із вологою без ушкодження цілісності та основних експлуатаційний характеристик. Для підвищення показників вологостійкості плити на її поверхню може наноситися спеціальна захисна ламінована плівка.

Крім захисту від вологи, таке покриття має ще й естетичне значення. Ламіноване ДСП може мати різні відтінки і текстуру поверхні (що імітує різні матеріали). Його здебільшого використовують для виробництва міжкімнатних дверей, корпусних меблів, облаштування інтер'єру.

Крім ДСП, підприємство займається виробництвом паливних брикетів під торговою маркою NESTRO. Вони є екологічно чистим паливом, яке може використовуватися для твердопаливних котлів, печей і камінів. Матеріал є екологічно чистим, тому його застосування не чинить негативного впливу на здоров'я людини або навколишнє середовище.

Переваги продукції Черкаського заводу плитних матеріалів

Сьогодні ДСП з успіхом замінив натуральну деревину, завдяки своїм перевагам:

  1. Однорідність структури, що полегшує процес обробки матеріалу. Плиту можна різати, пиляти, свердлити, використовувати різні види кріплень тощо. При цьому матеріал не кришиться, не розтріскується, не деформується.

  2. Можливість отримати лист певного розміру, довжини і товщини. Натуральна деревина цією якістю похвалитися не може, тому що її розміри обмежені габаритами деревного кряжа.

  3. Доступна ціна. У процесі виробництва плитного матеріалу використовуються деревні відходи (тирса, тріски, обрізки), деревина, які не підходять для виготовлення пиломатеріалів.

  4. Високі показники звуко- і теплоізоляції. Також матеріал є стійким до температурних перепадів. Крім цього, існує вид ДСП, який є вогнетривким.

  5. Підвищена вологостійкість. Навіть якщо використовувати ДСП зі звичайними показниками вологостійкості, вони все одно виявляться вищими, ніж у натуральної деревини. Показники матеріалу, стійкого до дії вологи, набагато перевищують аналогічні параметри деревини.

  6. Високі експлуатаційні характеристики. Завдяки цьому ДСП має широкий спектр використання. Крім виробництва меблів, матеріал застосовується в будівництві (створення опалубки, підлогового покриття, стінових панелей, перегородок, розбірних конструкцій, огороджень), виготовленні упаковки.

Контакти

Товариство з обмеженою відповідальністю «Черкаський завод плитних матеріалів» знаходиться в місті Черкаси по вулиці Зелінського, 5. Час роботи підприємства - з 08:30 до 17:00 щоденно, крім суботи та неділі.

Придбати продукцію Черкаського плиткового заводу також можна в інтернет-магазині «ЕкоЛес» на вигідних умовах і зі швидкою доставкою. При оформленні замовлення ви також маєте можливість додатково скористатися послугами порізки, фрезерування, шпонування або кромкування придбаного матеріалу.

Фото продукції Черкаського заводу плитних матеріалів

Ознайомитися з асортиментом продукції, що випускається Черкаським заводом плитних матеріалів, можна на представлених нижче фото.

Розгорнути

Немає товарів

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.