Про компанію «ЕкоЛіс»

    Компанія «ЕкоЛіс» працює понад 15 років і займає позицію однієї з найбільш успішних і авторитетних компаній на ринку будівельних матеріалів. Наші ціни і сервіс можуть задовольнити найвибагливіших замовників, а комфортні умови співпраці і бажання завжди йти на компроміс роблять процес співпраці не тільки вигідним, але і приємним. Свій досвід ми використовували щоб зібрати команду справжніх професіоналів, які вміють в будь-якій ситуації знаходити найкращі рішення для наших клієнтів, економити їх час і кошти. Ми працюємо тільки з перевіреними виробниками і постійно відстежуємо якість пропонованої продукції у власній науково-дослідної лабораторії.

Знання ринку і багаторічний практичний досвід дозволили нам отримати ексклюзивне право представляти в Україні будівельні матеріали європейських виробників. Наш продуктовий і брендовий портфель постійно розширюється і на сьогоднішній день в ньому представлено понад 400 найменувань плитних і кромковальних матеріалів, ексклюзивні для України вогнетривкі матеріали ТМ «Grena», широкий спектр смол і гофрокартон власного виробництва. Ми пропонуємо як матеріали для житлових і промислових приміщень, так і матеріали для профільної обробки кінотеатрів, річкових і морських судів.

Ми розпиляємо і поклеїмо кромку ПВХ, а також доставимо готові деталі за вказаною вами адресою в Києві або Київській області. Можлива відправка замовлень в інші регіони України, особливо часто це прилеглі міста: Черкаси, Житомир, Рівне, Чернігів, а також їх області.

Зручно? Ще б! Недарма ще з 2001 року з нами працюють багато компаній і приватні підприємці, що займаються виробництвом меблів на замовлення.

У нас великий вибір якісних екологічно чистих матеріалів з деревини для виготовлення меблів.

На нашому складі ви можете купити фанеру, акрилові плити, стінові панелі, плитні матеріали МДФ, ДВП, OSB українського і європейського виробництва. В асортименті завжди є вогнетривкі і вологостійкі матеріали для виробництва меблів, трудногорюча, вологостійка і ламінована фанера, а також спеціальні кухонні акрилові панелі. Всі матеріали сертифіковані за новими європейськими екологічними стандартами. Емісія формальдегіду в них мінімальна, визнана безпечною для здоров’я людей міжнародними лабораторіями.

Ми виконуємо розпил на німецькому обладнанні Altendorf. Якість готових комплектуючих настільки висока, що деталі не відрізнити від готових меблів, виготовленої на фабриках.

В рамках нашої соціальної відповідальності компанія «ЕкоЛіс» регулярно допомагає українській армії і стає учасником благодійних акцій. Ми впевнено дивимося в завтрашній день, розвиваємося і вдосконалюємося, щоб працювати на європейському рівні і в європейській державі.

Завжди раді співпраці і Слава Україні!

  • Переваги
  • Висока якість продукції;
  • Кращі ціни;
  • Широкий асортимент;
  • Професійний підхід;
  • Ефективна логістика.