(044) 379-34-88 (050) 373-83-93
tmekolis@ukr.net; s9220010@gmail.com  Україна, 01013, м. Київ, пер. Деревообробний, 5, територія заводу "Аверс" смт. Коцюбинське, вул. Бакала 54 (р-н метро "Академмістечко")
Послуги

Професійне фрезерування ЧПУ

Професійне фрезерування ЧПУ Послуги фото

Компанія «Еко Ліс» пропонує фрезерні роботи на професійному верстаті ЧПУ “Vector 3021” із робочим полем 3050х2100х200 мм. За допомогою нашого високоточного обладнання можна обробляти деревину будь-яких порід, а також композитні матеріали: ДСП, ДВП, МДФ, фанеру тощо. Можливе виконання фрезерування, гравірування та тривимірного фрезерування будь-якої складності в максимально стислі терміни за доступними й прийнятними цінами.

Фрезерування на ЧПУ: особливості процесу

Фрезерний верстат ЧПУ “Vector 3021” здатен швидко, якісно й точно обробити дерево та інші матеріали. ЧПУ фрезерування складається з кількох етапів, про які у подробицях – нижче.

  • Розроблення ескізу. Для початку дизайнери розробляють ескіз майбутнього виробу. Це відбувається за допомогою спеціального програмного забезпечення, в якому можна візуально в режимі 3D оцінити результат. Після виправлення неточностей зображення конвертується у файл певного формату, який переноситься у пам'ять верстата ЧПУ.
  • Наступним важливим етапом є робота із заготованкою. Цю процедуру необхідно довірити професійним майстрам компанії «Еко Ліс», оскільки обробка натурального дерева є одним із найскладніших процесів через те, що матеріал має неоднорідну структуру, тож кожна порода дерева має свої особливості при обробленні. Саме тому важливо спочатку правильно розмістити заготівку, щоб уникнути неточностей та помилок.
  • Фрезерування на ЧПУ. “Vector 3021” проводить фрезерування в кілька підходів. Оскільки різальний інструмент верстата (фреза) працює на певну глибину, робота відбувається шарами: спершу верстат проводить чорнові роботи – виконує грубе обробляння, окреслює основні контури, а потім проводяться тонкі й делікатні роботи.

Фрезерування ЧПУ має незаперечні переваги, серед яких: мінімізація неточностей та помилок, а також швидкий результат і відмінна якість.

ЧПУ фрезерування: сфера застосування

Фрезерний верстат із числовим програмним управлінням (ЧПУ) дає можливість створювати з дерева та інших матеріалів різноманітні різьблені вироби, які застосовуються в різних сферах діяльності людини. Сьогодні фрезерування на ЧПУ широко використовується:

  • при оформленні інтер'єрів та екстер'єрів;
  • при створенні ексклюзивних вишуканих меблів, сувенірної продукції та інших виробів;
  • при виготовленні дверей;
  • у рекламі та інших сферах.

Фрезерування ЧПУ дозволяє створити всілякі зображення, візерунки будь-якої складності та навіть картини. Для отримання якісного результату оператор верстата зобов'язаний мати певні знання та вміння, тому краще за все звертатися до професіоналів компанії «Еко Ліс». Більше деталей – за вказаним телефоном.