(044) 379-34-88 (050) 373-83-93
tmekolis@ukr.net; s9220010@gmail.com  Україна, 01013, м. Київ, пер. Деревообробний, 5, територія заводу "Аверс" смт. Коцюбинське, вул. Бакала 54 (р-н метро "Академмістечко")
Послуги

Послуги

Для комфорту наших клієнтів ми пропонуємо свої послуги з розпилювання або крайкування матеріалів. При покупці наших плитних матеріалів Ви зможете заощадити час і гроші на транспортування, а також отримати знижку.

Розпил та крайкування матеріалів проводиться на верстатах Altendorf і Brandt (Німеччина), що дозволяє досягати високої точності і якості. Ви можете відразу отримати будь-яку кількість деталей потрібних розмірів з нанесенням або без нанесення кромки ПВХ. Великий вибір кольорів, німецька якість Rehau і наявність всієї продукції на нашому складі забезпечить вашим виробам завершеного вигляду.
Як замовити послуги:

  1. Замовлення на послуги порізки та / або кромкування складається в електронному вигляді або після дзвінка нашого менеджера.
  2. Складену Замовлення-заявку необхідно відправити в ел. вигляді на нашу електронну пошту або ж по факсу, зазначеному в контактах.
  3. Відвантаження або доставка (за потреби) готового замовлення зі складу проводиться протягом 3-5 робочих днів з моменту оплати.

Досвід наших співробітників і високоякісне німецьке обладнання дозволяють виконувати порізку відповідно до Ваших вимірами чітко і акуратно.

Доставка продукції здійснюється за домовленістю.