(044) 379-34-88 (050) 373-83-93
tmekolis@ukr.net; s9220010@gmail.com  Україна, 01013, м. Київ, пер. Деревообробний, 5, територія заводу "Аверс" смт. Коцюбинське, вул. Бакала 54 (р-н метро "Академмістечко")
Статті
Шумоізоляція стін

Читайте про шумоізоляції стін на сайті компанії "Еко Ліс". Процес не вимагає специфічних знань і умінь, проте необхідно враховувати важливий нюанс - використовувані вами шумоізоляційні матеріали повинні не тільки перешкоджати проникненню сторонніх звуків в ваш будинок, але і поглинати шуми, які виходять із нього.

Що можна зробити з фанери?

У світі сучасних будівельних і оздоблювальних матеріалів фанера продовжує займати одне з лідируючих місць.

Це один з найдоступніших і недорогих артикулів, вона легка в обробці, а спектр обробки, розмірів та інших характеристик надає велике число варіантів використання для самореалізації в фанерній творчості.

Що краще: МДФ або ДСП?

Щоб зрозуміти, чим відрізняється і що краще МДФ або ДСП, розглянемо особливості і того, і іншого.

Що ж таке ДСП і як його роблять?

ДСП - що це за матеріал? Це надзвичайно популярний пиломатеріал, широко застосовуваний при виконанні будівельних робіт і у виробництві корпусних меблів.

Фасади для кухні

Фасади для кухні представляють собою дверцята шаф, які є невід'ємною частиною кухонного гарнітура. Саме від них залежить майбутній зовнішній вигляд і естетична привабливість кімнати, а також затишок і комфорт.

Фанера для човна: застосування звичайної фанери для побудови човна
Фанера для човнів є практично ідеальним матеріалом, проте за умови, що у виробництві судна буде використаний спеціальний її тип - морська (корабельна) фанера.
Фанера

Фанера - унікальний матеріал, що представляє собою кілька накладених один на одного і склеєних між собою шарів лущеного шпону.

Стандартні розміри плит МДФ
Читайте про стандартні розміри плит МДФ на сайті компанії "Еко Ліс".
Засоби вогнезахисту для будинку

Вогнезахист являє собою сукупність заходів, які спрямовані на підвищення вогнестійкості та пожежної безпеки в будівлях, різних приміщеннях.

Застосування плит OSB в будівництві
Пресовані дерев'яні плити OSB користуються заслуженою популярністю в сучасному будівництві. Володіючи гнучкістю натуральної деревини, легко піддаючись обробці звичайними інструментами і маючи невисоку вартість, цей універсальний матеріал практично в усьому виграє перед своїми аналогами.