(044) 379-34-88 (050) 373-83-93
tmekolis@ukr.net; s9220010@gmail.com  Україна, 01013, м. Київ, пер. Деревообробний, 5, територія заводу "Аверс" смт. Коцюбинське, вул. Бакала 54 (р-н метро "Академмістечко")
Про компанію

Про компанію


Компанія «Еко Ліс»

Компанія «Еко Ліс» працює більше 15 років і займає позицію однієї з найбільш успішних і авторитетних компаній на ринку будівельних матеріалів. Наші ціни і сервіс можуть задовільнити найвибагливіших замовників, а комфортні умови співпраці і бажання завжди йти на компроміс роблять процес співпраці не тільки вигідним, але і приємним. Свій досвід ми використовували щоб зібрати команду справжніх професіоналів, які вміють в будь-якій ситуації знаходити найкращі рішення для наших клієнтів, економити їх час і кошти. Ми працюємо тільки з перевіреними виробниками і постійно відстежуємо якість пропонованої продукції у власній науково-дослідної лабораторії.

Знання ринку і багаторічний практичний досвід дозволили нам отримати ексклюзивне право представляти в Україні будівельні матеріали європейських виробників. Наш продуктовий і брендовий портфель постійно розширюється і на сьогоднішній день в ньому представлено понад 400 найменувань плитних і кромковальних матеріалів, ексклюзивні для України вогнетривкі матеріали ТМ «Grena», широкий спектр смол і гофрокартон власного виробництва. Ми пропонуємо як матеріали для житлових і промислових приміщень, так і матеріали для профільної обробки кінотеатрів, річкових і морських суден.

У рамках нашої соціальної відповідальності компанія «Еко Ліс» регулярно допомагає українській армії і стає учасником благодійних акцій. Ми впевнено дивимося в завтрашній день, розвиваємося і вдосконалюємося, щоб працювати на європейському рівні і в європейській державі.

Завжди раді співпраці і Слава Україні!

З повагою,
Генеральний директор ТОВ «Еко Ліс»
Михайло Феркалюк

Переваги

  • Висока якість продукції;
  • Кращі ціни;
  • Широкий асортимент;
  • Професійний підхід;
  • Ефективна логістика.